Angelina Topić do zlata u Zagrebu i prve pobede u sezoni
Vesti Online

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je prvo mesto u skoku uvis na Memorijalu „Boris Hanžeković“ u Zagrebu, koji je ove godine održan po 76. put. Time je stigla do svoje prve pobede u letnjoj sezoni, preskočivši 1.94 metra. Topićeva je do zlata stigla u jakoj konkurenciji nakon što je iz trećeg pokušaja savladala visinu od […]

Чланак Angelina Topić do zlata u Zagrebu i prve pobede u sezoni се појављује прво на Vesti Online.

.. nastavite čitanje ...