Narodni pokret Srbije (NPS) danas je, povodom drugog rebalnasa budžeta Beograda za ovu godinu, koji će biti na dnevnom redu sutrašnje sednice Skupštine grada, saopštio da tvrdnja o navodnom "višku u kasi" od devet milijardi dinara predstavlja obmanjivanje građana i da u gradskoj kasi nema viška.