Baletić (NPS): Višak u gradskoj kasi od devet milijardi dinara obmanjivanje građana
Dnevni list Danas
Baletić (NPS): Višak u gradskoj kasi od devet milijardi dinara obmanjivanje građana 1Narodni pokret Srbije (NPS) danas je, povodom drugog rebalnasa budžeta Beograda za ovu godinu, koji će biti na dnevnom redu sutrašnje sednice Skupštine grada, saopštio da tvrdnja o navodnom "višku u kasi" od devet milijardi dinara predstavlja obmanjivanje građana i da u gradskoj kasi nema viška.
.. nastavite čitanje ...