Radnici Gradskog saobraćajnog preduzeća (GSP) "Beograd", zajedno sa sindikatima i udruženjima građana, danas će organizovati protestnu šetnju do zgrade predsednika Srbije, gde će predsedniku Aleksandru Vučiću predati pismo i peticiju sa više od 500 potpisa zaposlenih.