Objavljeno: Sreda, 24. jun 2026. 18:48:00
Министар спољних послова Србије Марко Ђурић састао се данас у Панама Ситију у оквиру 56. Генералне скупштине Организације америчких држава (ОАД) са министром спољних послова, међународне трговине и вере Аргентине Паблом Кирном са којим је разговарао о јачању веза две земље.