Izetbegović: Dok god je Dodik iznad zakona, ovoj zemlji neće biti dobro
Dnevni list Danas
Izetbegović: Dok god je Dodik iznad zakona, ovoj zemlji neće biti dobro 1Gostujući u emisiji "Plenum" na Federalnoj televiziji, lider SDA Bakir Izetbegović poslao je oštre poruke vladajućoj koaliciji, HDZ-u, ali i stranim diplomatama, optuživši aktuelnu vlast da zemlju gura u dužničko ropstvo.
.. nastavite čitanje ...