Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić razgovarao je, pred sam početak ovogodišnje prve sesije Generalne skupštine Organizacije američkih država u Panama Sitiju, sa generalnim sekretarom te organizacije Albertom Ramdinom, sa kojim je razmotrio značaj multilateralizma, saradnje i dijaloga u međunarodnoj areni u svetu koji se menja. Ministar Đurić je sagovorniku preneo da mu je […]
Чланак Ministar Đurić promovisao EXPO 2027 na skupu Organizacije američkih država се појављује прво на Vesti Online.