Ministar Đurić promovisao EXPO 2027 na skupu Organizacije američkih država
Vesti Online

Ministar spoljnih poslova Republike Srbije Marko Đurić razgovarao je, pred sam početak ovogodišnje prve sesije Generalne skupštine Organizacije američkih država u Panama Sitiju, sa generalnim sekretarom te organizacije Albertom Ramdinom, sa kojim je razmotrio značaj multilateralizma, saradnje i dijaloga u međunarodnoj areni u svetu koji se menja. Ministar Đurić je sagovorniku preneo da mu je […]

Чланак Ministar Đurić promovisao EXPO 2027 na skupu Organizacije američkih država се појављује прво на Vesti Online.

.. nastavite čitanje ...