НЕКА ТИ ЈЕ СА СРЕЋОМ СВАКИ КИЛОМЕТАР! Једина преживела у паду бетонске надстрешнице положила возачки испит!
Dnevnik
Теодора Мартинко, једина преживела у паду бетонске надстрешнице на Железничкој станици у Новом Саду, положила је возачки испит.
.. nastavite čitanje ...