Zbog planiranih radova na elektroenergetskoj mreži, pojedini potrošači na području Sremske Mitrovice i opštine Šid u četvrtak, 25. juna, privremeno će ostati bez električne energije, saopštila je Elektrodistribucija „Sremska Mitrovica“.
Na teritoriji Grada Sremska Mitrovica bez struje će biti:
Šašinci od 9 do 11.30 časova:
Laćarak od 9 do 9.30 časova:
Martinci od 10 do 10.30 časova:
Kuzmin od 11 do 11.30 časova:
Ležimir od 12 do 12.30 časova:
Na teritoriji opštine Šid bez električne energije će biti:
Bingula od 13 do 13.30 časova:
Sot od 14 do 14.30 časova:
Iz Elektrodistribucije napominju da u slučaju nepovoljnih vremenskih uslova radovi mogu biti odloženi, kao i da će, ukoliko budu završeni ranije, struja biti uključena pre predviđenog roka.

The post Najavljena isključenja struje za četvrtak: Bez električne energije više naselja i ulica appeared first on Ozon Media.