Objavljeno: Sreda, 24. jun 2026. 21:39:31

Az Aranykapu Művelődési Egyesület szerda este tartotta meg a szentiváni tűzugrással egybekötött szabadtéri műsorát Adán a tájházban, ahol szépszámú közönség gyűlt össze, hogy megtekintse a népzenei műsort és részt vegyen a tűzugrásban. Sóti Éva, az Aranykapu elnök köszöntötte az egybegyűlteket a tűzugráson, amelyet huszonnyolcadik alkalommal szerveztek meg a házigazdák.
Szerző: csin