Mađarski premijer Peter Mađar izjavio je u utorak da Višegradska četvorka trenutno ne planira da primi nove stalne članice, iako bi u okviru formata V4 plus mogla povremeno da poziva goste, uključujući i one van EU, kako bi razgovarali o različitim temama, prenela je mađarska agencija MTI.