Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa grupom demonstranata, uglavnom zaposlenih u Gradskom saobraćajnom preduzeću „Beograd“, koji su protestovali ispred zgrade Predsedništva na Andrićevom vencu. Predsednik Vučić saslušao je njihove zahteve i najavio da će, u saradnji sa nadležnim gradskim organima, u roku od sedam dana pripremiti odgovor na pitanja koja su radnici […]
Чланак Predsednik Vučić izašao pred radnike GSP-a: Dijalogom do rešenja problema се појављује прво на Vesti Online.