Objavljeno: Sreda, 24. jun 2026. 14:35:45
Posle kratke i teške bolesti preminula je naša koleginica u penziji dipl. ing. Milica Živančević (1940-2026). Svoj radni staž započela je kao profesor u školi u Beogradu, a 1974. godine prelazi u Televiziju Novi Sad na posao rukovodioca odeljenja mastera. Milicu Živančević pamtićemo kao savesnu i dobru radnicu spremnu da svoje dugogodišnje sticano znanje u našoj kući prenese i mlađim kolegama.