Objavljeno: Sreda, 24. jun 2026. 16:08:00

NIŠTA od podviga. Odbojkaši su četvrti put zaredom u Ligi nacija izgubili od Japana - 1:3 (17:25, 15:25, 25:22, 16:25). "Orlovi" sutra odmaraju na turniru u francuskom Orelanu, a u šetak(20.30) igraju sa uvek neugodnom Kubom.