"SAMURAJI" BAŠ JAKI: Odbojkaši na startu turnira Lige nacija u Oreleanu izgubili od Japana - 1:3
Novosti.rs RSS - Današnje vesti

NIŠTA od podviga. Odbojkaši su četvrti put zaredom u Ligi nacija izgubili od Japana - 1:3 (17:25, 15:25, 25:22, 16:25). "Orlovi" sutra odmaraju na turniru u francuskom Orelanu, a u šetak(20.30) igraju sa uvek neugodnom Kubom.
.. nastavite čitanje ...