Objavljeno: Sreda, 24. jun 2026. 20:29:13
Гана је на правди Бога покрадена у дуелу са Енглеском (0:0), а брука и срамота у режији ФИФА је што ВАР систем није употребљен како би се погледала спорна ситуација, односно чист пенал над Принсом Адуом у режији „крвника“ Езрија Консе. Провукоше се по обичају Енглези. Да је било обрнуто, нема сумње да би судија из Хондураса Саид Мартинес „окречио“.