Вучић разговарао са радницима ГСП-а који протестују, преузео петицију и најавио одговор
Спутњик Вести: Најновије вести дана, новости из света и Србије
Председник Србије Александар Вучић изашао је испред зграде на Андрићевом венцу како би разговарао са радницима Градског саобраћајног предузећа (ГСП) „Београд“, преузео петицију са више од 500 потписа запослених и обећао да ће са њиховом делегацијом разговарати у среду, најкасније у четвртак ујутро, о захтевима које су му упутили.
.. nastavite čitanje ...