Zbog vrućina sve više poziva Hitnoj: Lekari apeluju na građane da izbegavaju boravak na suncu u najtoplijem delu dana
Srbija Danas
Zbog sve viših temperatura povećan je broj intervencija Hitne pomoći, posebno kod ljudi na javnim mestima. Lekari savetuju izbegavanje boravka na suncu u najtoplijem delu dana, dovoljan unos tečnosti i laganu ishranu.
.. nastavite čitanje ...