Objavljeno: Ponedeljak, 11. maj 2026. 13:52:36
Službenici Regionalnog centra bezbednosti Crne Gore "Sever" su tokom kontrole grupe fudbalskih navijača iz Podgorice našli i oduzeli "predmete pogodne za napad i povređivanje" i uz policijsku pratnju tu grupu vratili u Podgoricu, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova Crne Gore, dodavši da će protiv njih biti pokrenut odgovarajući zakonski postupak.