Objavljeno: Sreda, 13. maj 2026. 19:16:53
Crnogorski stonoteniser Luka Bakić sa srebrnom medaljom na grudima završio je nastup na Elit turniru u Laškom. Luka je u finalnom meču kategorije S10, nakon velike borbe i pet uzbudljivih setova, poražen od Francuza Matea Bohasa 3:2 (6:11, 11:5, 11:8, 7:11, 11:9).