Crvena zvezda će u petak, 22. maja od 20 časova protiv OFK Beograda na stadionu „Rajko Mitić“ i zvanično proslaviti osvajanje 37. titule šampiona Srbije. Klub iz Ljutice Bogdana najavio je da će ulaz za navijače biti besplatan, pa se očekuje veliki broj pristalica crveno-belih na poslednjem domaćem meču sezone. Sprema se podizanje pehara i...
Članak Crvena zvezda sprema veliku proslavu titule: Besplatan ulaz na Marakanu i šampionska majica se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.