Objavljeno: Sreda, 13. maj 2026. 13:57:54
Košarkaši Budućnosti izborili su plasman u polufinale plej – ofa ABA lige, a iako su čelnici kluba iz glavnog grada Crne Gore poručili da neće prihvatiti da igraju u Ujedinjenim Arapskim Emiratima, kako sada stvari stoje, ukoliko ne dođe do promene, prva utakmica je na programu 20. maja u Dubaiju. Međutim, ostalo je još sedam dana, Budućnost ima svoje, Dubai s druge strane svoje argumente, a konačnu odluku će morati da donesu čelnici ABA lige.