Do kraja sezone u plej-autu Superlige Srbije ostalo je da se odigraju još 90 minuta. IMT i Radnički iz Niša sačuvali su status superligaša. Spartak iz Subotice, Napredak i Javor su budući članovi Prve lige Srbije. Dva tima strepe, to su Radnički Kragujevac i TSC iz Bačke Topole. Jedan se nada povoljnim rezultatima u poslednjem...
Članak Poslednjih 90 minuta plej-auta: Dva kluba strepe, jedan se nada – sve oči uprte IMT i Javor se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.