Antoan Grizman oprostio se od Atletiko Madrida na veoma emotivan način posle pobede nad Đironom (1:0) u pretposlednjem kolu La Lige. Francuski fudbaler nije mogao da sakrije suze tokom ceremonije na stadionu „Metropolitano“, gde mu je više od 70.000 navijača priredilo spektakularan oproštaj pred odlazak u MLS i transfer u Orlando Siti. View this...
Članak Grizman u suzama napustio Atletiko: „Izvinite što sam prešao u Barselonu“ se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.