Trener Crvene zvezde Saša Obradović smireno je sveo utiske posle poraza njegovog tima od Partizana. Najpre je čestitao rivalu, ali i pohvalio izabranike. – Čestitke Partizanu, zaslužena pobeda, dobro je da smo se borili do kraja, dobro je da imamo ideju ili način na koji treba da igramo, možda malo još agresivnije. U nekom delu...
Članak Obradović: Imamo više problema, pored priče sa plejevima, jedan igrač nije na nivou se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.