Obradović posle poraza od Partizana: "Dobro je da smo se borili do kraja"
Sport - Košarka>
Trener Crvene zvezde Saša Obradović izneo je utiske posle poraza od Partizana u "večitom" derbiju, u polufinalu ABA lige.
.. nastavite čitanje ...