Obradović posle poraza u derbiju o povratku Kodija, razlogu loše igre Monekea, ulozi Dobrića i fokusu igrača pred prelazni rok
Sportska centrala
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su u prvoj utakmici polufinala ABA lige od Partizana, iako su uspeli da od -20 priđu na pola koša razlike u završnici. Utiske nakon poraza izneo je trener crveno-belih Saša Obradović. – Čestitam Partizanu, zaslužena pobeda. Borili smo se do kraja. Imali smo ideju, trebalo je agresivnije. Partizan je kontrolisao meč […]
.. nastavite čitanje ...