Partizan je savladao Crvenu zvezdu u prvom meču polufinala plej-ofa ABA lige. Bio je bolji tokom većeg dela meča i zasluženo je slavio. Trener Đoan Penjaroja imao je razloga da pohvali, ali i da kritikuje izabranike. Nije trebalo da patimo – Samo je 1:0, mislim da smo igrali jako dobru utakmicu neka 32-33 minuta. Kontrolisali...
Članak Penjaroja: Moramo da budemo bolji u sledećem meču, malo je 32 minuta dobre igre se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.