I to je Premijer liga. „Plavci“ koji od početka marta nisu pobedili nikoga, slavili su protiv Totenhema i održali Vest Hem u životu bar do poslednjeg kola – 2:1 (1:0). Rekosmo, Čelsi nikoga nije savladao dva i po meseca, a onda je odigrao kao da mu život zavisi od ove utakmice. A, nije mu zavisilo...
Članak Ako Vest Hem ostane u ligi, slaviće Enca Fernandeza – Čelsi pobedio Totenhem i upisao tri boda posle dva i po meseca se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.