Banjaja za SK: Plaćeni smo mnogo, poštujemo svoj posao, ali…
Sportklub - Feed
Vozač Dukatija Frančesko Banjaja rekao je da smatra da Velika nagrada Katalonije nije trebalo da bude restartovana po drugi put, ali da razume zašto je došlo do trećeg starta na šestoj trci sezone.
.. nastavite čitanje ...