U Ljutice Bogdana 1a održana je danas Skupština SD Crvena zvezda na kojoj je novi mandat kao predsednik Upravnog odbora dobio generalni direktor FK Crvena zvezda – Zvezdan Terzić. On će nastaviti da radi uspešan posao kao proteklih godina. Tim povodom se Zvezdan Terzić obratio svim prisutnim delegatima Skupštine SD Crvena zvezda, kao i navijačima...
Članak Terzić dobio novi mandat na čelu SD Crvena zvezda: Naši sportisti biće ponos kluba i Srbije! se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.