Batler ocenio sezonu i govorio o ostanku: Od srednje škole nisam se osećao ovako dobrodošlo i voljeno
Sportska centrala
Crvena zvezda je završila sezonu u ABA ligi i ostalo je da proba da osvoji drugi trofej u KLS na F4 u Nišu. Partizan je bio bolji od crveno-belih, a Džered Batler nije bio na svom nivou poslednjih meseci. – Mislim da je sezona bila puna uspona i padova. Imali smo dobre trenutke, neke sjajne […]
.. nastavite čitanje ...