Fudbaleri Crvene zvezde porazom su završili sezonu. Oni su u poslednjem kolu Superlige Srbije izgubili na svom stadionu od OFK Beograda sa 2:1 (1:0). Ovo je prva pobeda „romantičara“ na stadionu „Rajko Mitić“ posle 13 godina. Bila je ovo poslednja utakmica na našem najvećem stadionu ove sezone. Početak je kasnio jer je crveno-belima dodeljen pehar...
Članak „Romantičari“ pokvarili šampionsko slavlje: OFK Beograd savladao Zvezdu (VIDEO) se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.