SADA I ZVANIČNO: Od sledeće sezone gledaćemo i mali Večiti derbi u fudbalu!
Sportska centrala
Teleoptik i Grafičar od sledeće sezone u istom rangu Od sledeće sezone imaćemo i svojevrsni Večiti derbi filijala Crvene zvezde i Partizana u Prvoj ligi Srbije. To je postalo jasno nakon što je Grafičar, razvojni tim crveno-belih, izborio opstanak u drugom rangu srpskog fudbala. Ljubičasti su opstanak obezbedili ubedljivom pobedom nad kruševačkim Trajalom u poslednjem […]
.. nastavite čitanje ...