VEĆ POČEO DA SLAŽE TIM: Alonso dobio prvo pojačanje u Čelsiju!
Sportska centrala
Novi menadžer Čelsija Ćabi Alonso već je počeo da pravi tim za narednu sezonu. U redove “plavaca” stiže Valentin Barko iz francuskog Strazbura i to za samo 10 miliona evra. Barko je karijeru započeo u Boka juniorsima, a u janauru 2024. potpisuje za Brajton za devet miliona evra. Nakon toga išao je u Sevilju i […]
.. nastavite čitanje ...