Članovi IO OKS otputovali “Soko vozom” iz Beograda u Suboticu, na šestu sednicu koja je održana u Studentskom odmaralištu na Paliću
Arena - Vesti iz vaterpola, atletike, streljaštva, stoni tenis, OI
Minutom ćutanja članovi Izvršnog odbora odali su počast i nedavno preminulom Vladimiru Cvetkoviću, velikanu srpskog i jugoslovenskog sporta, između ostalog i osvajaču srebrne medalje na Olimpijskim igrama 1968.
.. nastavite čitanje ...