Natho: Patili smo zajedno, dolazi vreme kad ćemo biti najsrećniji
Sportklub - Feed
Doskorašnji fudbaler Partizana Bibars Natho izjavio je da su crno-beli patili poslednjih sedam godina, ali je istakao da će vrlo brzo doći vreme kada će, zajedno sa navijačima, biti najsrećniji na svetu.
.. nastavite čitanje ...