Sledi renoviranje tima u Kruševcu. Od marta je bilo jasno da će Napredak izgubiti status superligaša, pa su krenule pripreme za nastupe u Prvoj ligi Srbije sa planom da se ekspresno vrate u Superligu. Biće dosta promena i odlazaka. Klub napuštaju: Nebojša Bastajić, Aleksandar Lutovac i Miloš Vulić. Pouzdani ofanzivac je četiri godine nosio crveni...
Članak Tri igrača napuštaju Napredak se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.