Objavljeno: Subota, 30. maj 2026. 22:37:46
"Da, veoma je teško prihvatiti poraz jer smo bili konzistentni tokom celog takmičenja. A da na kraju ostaneš bez trofeja na penale, to zaista boli", rekao je posle poraza u finalu Lige šampiona menadžer Arsenala Mikel Arteta.