Angelina do podijuma u Rabatu, pa odustala od daljeg takmičenja
Sport - Atletika>
Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je treće mesto u skoku uvis na mitingu Dijamantske lige u Rabatu, pošto je preskočila 194 centimetra.
.. nastavite čitanje ...