Partizan doveo prvo pojačanje za narednu sezonu i to iz Premijer lige!
Sportska centrala
Partizan je doveo prvo pojačanje za narednu sezonu. Klub iz Humske dogovorio je pozajmicu fudbalera Sanderlenda Milana Aleksića, prenosi Mocart Sport. Aleksić ima samo 20 godina, i ugovor sa “crnim mačkama” do 2028. Karijeru je započeo u mlađim kategorijama Čukaričkog, odakle je otišao u podmladak Partizana. Pre tri godine kao sloboda igrač potpisao je za […]
.. nastavite čitanje ...