Posle trenera Radnik napustila četiri igrača
MaxBet Sport

Samo šest mečeva i kraj. Treći mandat Dušana Đorđevića je brzo završen u Surdulici. Završio je sezonu i u petak otišao iz kluba, kao što je najavio MaxBet Sport. Pored njega i četiri igrača naredne sezone neće nositi plavi dres. Usledilo je zvanično saopštenje kluba da su Radnik i Đorđević su sporazumno raskinuli ugovor. U...

Članak Posle trenera Radnik napustila četiri igrača se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.

.. nastavite čitanje ...