Posle dve sezone, prve promenljive i druge u kojoj je bio najkonstantniji igrač crveno-belih, Kodi Miler Mekintajer napušta Crvenu zvezdu. Američki plejmejker karijeru nastavlja u Olimpijakosu, sa kojim je već dogovorio saradnju. Na dan svog rođendana odlučio je da se obrati navijačima crveno-belih putem društvenih mreža i pošalje oproštajno pismo. U emotivnoj poruci zahvalio se...
Članak Kodi poslao oproštajno pismo zvezdašima: Jednom saigraču uputio posebnu poruku se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.