Kodi se oprostio od navijača Crvene zvezde, posebno se zahvalio Nikoli Kaliniću
Sportska centrala
Kodi Miler – Mekintajer će napustiti Crvenu zvezdu posle dve godine. Američki plejmejker je u drugoj sezoni imao sjajan učinak u Evroligi i došao je do statusa jednog od najboljih plejmejkera u ligi. Sledeće sezone će igrati za Olimpijakos, a oprostio se od navijača Crvene zvezde pismom koje je objavio na svom instagram profilu. – Ovaj […]
.. nastavite čitanje ...