Rukomet: Partizan pobedio i u Novom Sadu, pa odbranio titulu
MaxBet Sport

Rukometaši Partizana drugi put uzastopno su postali šampioni Srbije. Oni su u dvorani „Slana bara“ Novom Sadu pobedili Vojvodinu u revanšu finala plej-ofa sa 27:22 (14:11). Crno-beli su prvi meč u Beogradu dobili sa 33:27. Ovo je ponovljena druga utakmica. Prvobitna je igrana u sredu i prekinuta u 15. minutu jer su navijači Partizana ubacili...

Članak Rukomet: Partizan pobedio i u Novom Sadu, pa odbranio titulu se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.

.. nastavite čitanje ...