Poruka vlasniku Denvera: „Imaš zilion dolara, plati igrače!“
Sportklub - Feed
Denver Nagetsi su podbacili u NBA plej-ofu, a nemaju mnogo manevarskog prostora da tokom leta osveže tim kvalitetnim pojačanjima. Zapravo imaju, ali to bi podrazumevalo da vlasnici franšize iz Kolorada... Plate!
.. nastavite čitanje ...