Odbojkaška reprezentacija Srbije u subotu putuje u Braziliju, gde će igrati na turniru I sedmice Lige nacija. Selektor George Krecu saopštio je sastav tima (15), koji će konkurisati za sastav na mečevima u Brazilu. Na spisku su: Tehničari: Vuk Todorović i Aleksa Batak. Korektori: Veljko Mašulović i Aleksandar Šoša. Libera: Vukašin Ristić i Stefan Negić....
Članak Liga nacija: Krecu odredio 15 odbojkaša za Brazil, na otvaranju protiv Argentine se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.