„Novak bi trebalo da igra malo više, ne otpisujte ga za Vimbldon“
Sportklub - Feed
Nekada četvrti teniser sveta Sebastijan Grožan smatra da poraz Novaka Đokovića od Žoaa Fonseke na Rolan Garosu ne menja mnogo kada je reč o njegovim izgledima za Vimbldon i poručuje da kritike na račun srpskog tenisera nisu opravdane.
.. nastavite čitanje ...