Predsednik Partizana Ostoja Mijailović je odmah, po okončanju prvog meča finala plej ofa ABA lige protiv Dubaija, poslao poruku. Predsednik crno-belih je, očito iritiran nekim dešavanjima na terenu odlučio da se oglasi. – Za nekoliko dana preuzimam funkciju predsednika ABA lige. Jedan od mojih prvih prioriteta biće uspostavljanje punog integriteta takmičenja. Svi oni koji su […]