Paunović se obratio javnosti nakon debakla protiv Meksika
Sportska centrala
Srbija je izgubila od Meksika 5:1, a nakon meča novinarima se obratio selektor Veljko Paunović. –Na prvom mestu želim da istaknem angažovanost i požrtvovanost svih momaka koji su došli na ovo putovanje koje nije bilo nimalo lako. Mislim da je u prvom poluvremenu ekipa bila u fantastičnoj energiji, veoma dobro smo kontrolisali dešavanja i poveli, […]
.. nastavite čitanje ...