Srbija povela pa popila „peticu“ od Meksika uz dva autogola (VIDEO)
MaxBet Sport

Reprezentacija Srbije doživela je pravi potop u Meksiku pošto je ju prijateljskom meču poražena u Toluki na stadionu „Nemesio Diaz“ 5:1. Bar smo poveli. Umesto da jun „orlovima“ posluži za uigravanje za Ligu Nacija u septembru, četa Veljka Paunovića se provela kao bos po trnju. Uz neizbežne udare javnosti i medija. Posle poraza od Zelenortskih...

Članak Srbija povela pa popila „peticu“ od Meksika uz dva autogola (VIDEO) se pojavljuje prvo na MaxBet Sport.

.. nastavite čitanje ...