EHF želi Partizan u Ligi šampiona, brinu ih “Grobari”
Sportska centrala
Predstavnici rukometnog kluba Partizan razgovarali su u Budimpešti sa čelnim ljudima EHF-a u vezi dobijanja specijalne pozivnice za učešće u Ligi šampiona naredne sezone. Sastanak je održan na marginama završnog turnira u ženskoj Ligi šampiona, a Partizan su predstavljali predsednik Miljan Žugić i sportski direktor Ivan Dimitrijević. Oni su razgovarali sa predsednikom EHF-a Mihaelom Vidererom i prvim […]
.. nastavite čitanje ...